TEB Bankası Facebook Üzerinden Milli Piyango Bileti Dağıtıyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Facebook sayfası üzerinden 2012 yılı Yılbaşı özel çekilişine katılabilmeniz için sizlere Ücretsiz olarak Milli Piyango bileti veriyor.
Facebook sayfasını beğenerek 1 çekiliş hakkı kazanabileceğiniz gibi arkadaşlarınızı davet etmeniz ve onlarında beğenmesi ile kazandığınız çekiliş hakları artıyor.Yılsonunda yapılacak çekiliş ile 1000 kişiye TEB Bankası tarafından Çeyrek Bilet hediye edilecek.
2011 yılının son ayında başlayan ve 2012 yılı gelmeden sona erecek olan kampanyaya sizde sadece TEB Facebook Sayfasını beğenerek katılabilir, Facebook üzerinden arkadaşlarınızı davet ederek hem başkalarının da şansını çevirebilir hem de sizin kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası bu çekiliş sayesinde kısa süre içerisinde Facebook sayfasını beğenen kişilerin sayısını oldukça hızlı bir şekilde arttırmayı başardı. Sizlerinde girip bu kazanç sistemine dâhil olacağınızı, para vermeden aldığınız Milli Piyango Bileti ile yılbaşı gecesinde İkramiye heyecanına sizinde katılacağınızı gözlerinizden okur gibiyiz.
Unutmayın TEB Bankası Facebook Sayfası üzerinden hızlı bir şekilde çekilişe katılabilir, bu sene yapılacak olan 2012 Yılı Yılbaşı Özel Çekilişine katılarak Büyük İkramiyeyi beklemeye başlayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>